• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Виевертно Памучна Венец Топчести Очила Обоена Имитација Стаклен Венец Обоена Декорација На Акрилна Табла Фестивалски Украси

Виевертно Памучна Венец Топчести Очила Обоена Имитација Стаклен Венец Обоена Декорација На Акрилна Табла Фестивалски Украси

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Акрилик. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 100гр. големина На Пакетот : 30х30х0, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Мали Декоративни Птици за надворешни Украси За Светилки Акрилни Снегулки Големи Свињи Автомобил Украс Витраж Пакети Рачно Изработени : Секој Венец Е Прецизно Изработен, Нагласувајќи Детали За Да Се Осигурате дека Ќе Добиете Уникатен и Убав Производ. Завеса Монистра Мушка Завеса Стап Новогодишни Елки За Украсување Нов Рај Украс Лустерот Божиќ Украси. Широко Користен : Овој Венец Може Да Се Користи Во Затворени Простории Или На Отворено, Што Го Прави За Секоја Пригода Или Сезона. Венец од школка За Украси Од Мантија За Украси На Ѕидни Мразулци Големи Украси Од Витраж Висечки Очила за Забава. Неверојатна Декорација : Виталност Во Вашиот Дом Со Овој Шарен Венец. Бисер За Гитара Божиќ Украс Што Го Прави Бучава Капи За Дрвја Мали Топката Виси Камин Венец 5 Стапки. Имитација Стаклен Материјал : Овој Венец Е Изработен од Висококвалитетен Материјал, Со Убава и Издржлива Површина. Божиќен Центар Венец Венец Со Жици Од 3 Стапки Колибри Витраж Баба Капи за Изработка На Осветлена Божиќна Корпа. Ако Наидете На Какви Било Проблеми За Време На Употребата, Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш. Божиќ Хартија Украси Затворен Мајка Плакета Стакло И Стринг Топки Мини Топката Капка Лустерот Делови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ