• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јуствх Женска Чипка Секси Без Ракави В-Вратот Еластична Ноќница Во Собата

Јуствх Женска Чипка Секси Без Ракави В-Вратот Еластична Ноќница Во Собата

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики На Производот : . Главен состав на ткаенина : Полиестер. Погоден за прилики : Дневно, одмор, Патување. Стил на градник : Без подлога за градите. Еластичност : Еластична. Тип на јака : V-Вратот. Тип на ракав : Без Ракави. Додатоци : Танга. Сезона : летен тип На Ракав : Без Ракави. Еластичност : Еластична. Стил на градник : Без подлога за градите. Тип на јака : V-Вратот. Тип на печатење : Нема печатење. Додатоци : Танга.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ