• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Земја, Акварел Бреза Дрво Ѕид Знак

Земја, Акварел Бреза Дрво Ѕид Знак

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој оригинален висококвалитетен дрвен принт Од Преса за Фенери може да се пофали со остри детали и живописни слики На Земјата, Акварел Бреза Дрво Ѕид Знак (12х18 Рустикален Домашен Декор, Подготвен За Закачување Уметност). - Дрвениот знак има димензии 12 х 18 инчи и дебелина од 1/2 инчи. - Печатено на висококвалитетно одржливо дрво од бреза. - Печатени Со Зеленикаво злато Сертифицирани еколошки мастила. - Пренасочен жлеб на задниот дел на знакот е подготвен за виси, брзо инсталирајте рустикален домашен декор. - Фенер Прес дрво ѕид декор е дизајниран и печатени во САД. Фенер Прес ги вклучува нашите уникатни слики со смислено направени спомени и подароци кои ги воодушевуваат нашите клиенти, поврзувајќи ги луѓето со нивните незаборавни искуства. Земја, Акварел Бреза Дрво Ѕид Знак (12х18 Рустикален Домашен Декор, Подготвен За Закачување Уметност), висококвалитетен знак за одржливо дрво отпечатен во САД користејќи зелено Злато Сертифицирани еколошки мастила. Дрво знак мерки 12 х 18 инчи и 1/2 инчи дебели,. Пренасочен жлеб на задниот дел на знакот е подготвен за виси, брзо инсталирајте рустикален домашен декор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ