• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Неутрогена Влаг Мазна Боја Стап, Свежа Папаја,. Оз

Неутрогена Влаг Мазна Боја Стап, Свежа Папаја,. Оз

 
DEN 75.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Заштитете ги и грижете се за усните додека додавате навестување на боја со Неутрогена Влаг Мазна Боја Стап. Овој негување кармин сличен на мелем веднаш ги навлажнува усните додека постојано ги кондиционира за да ги направи усните помеки и помазни за само три дена. Мелемот за усни тестиран на дерматолог е направен со овошни екстракти, вклучувајќи манго и шеа путер, така што усните се чувствуваат навлажнети со часови и денови. Овој кармин лесно се лизга и ги прави вашите усни да се чувствуваат помазни и помеки дури и откако ќе го соблечете. Пакетот за извртување овозможува совршена апликација секој патнема потреба од острилка. Навлажнувачки кармин. Ги навлажнува усните додека ги кондиционира за само три дена. Мелемот за усни прави усните да се чувствуваат помазни и помеки дури и откако ќе го соблечете. Направено со овошни екстракти и шеа путер. Извртување на бојата на усните; не е потребен острилка. Формулата слична на мелем лесно се лизга. Тестиран дерматолог.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ