• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хенди Ман Марин ХП Комплет За Завртки За Самопреслушување-Овален

Хенди Ман Марин ХП Комплет За Завртки За Самопреслушување-Овален

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Комплет За Завртки ЗА Самопреслушување hp102 На Handi Man Marine - Овален. Комплетот Содржи : (24) Завртка За Самопреслушување - 6 x 1(18) Завртка За Самопреслушување - 8 x 3/4(8) Завртка За Самопреслушување - 8 x 1 1/4(10) Завртка За Самопреслушување - 10 x 1 1/2(8) Завртка За Самопреслушување - 12 x 2. Составен од нерѓосувачки челик за дополнителна издржливост и перформанси. Комплетот Содржи : (24) Завртка За Самопреслушување - 6 x 1(18) Завртка За Самопреслушување - 8 x 3/4(8) Завртка За Самопреслушување - 8 x 1 1/4(10) Завртка За Самопреслушување - 10 x 1 1/2(8) Завртка За Самопреслушување - 12 x 2. Само Прислушување Завртки. Нерѓосувачки челик. Составен од квалитетни и издржливи материјали.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ