• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ретро Метал Калај Знак Хорор Филм Постер Филм Калај Знак Ѕид Дома Ѕид Уметност Метал Калај Знак, Пештера, Бар, Клуб, Дома Ѕид Уметност Метал Калај Знак

Ретро Метал Калај Знак Хорор Филм Постер Филм Калај Знак Ѕид Дома Ѕид Уметност Метал Калај Знак, Пештера, Бар, Клуб, Дома Ѕид

 
DEN 160.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Поддржавен материјал од калај и метал. Боја : како што е прикажано.② ②СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА●приближно 20 * 30 см / 7,8 * 11,8 инчи (должина * ширина). Дијаметар на дупката : околу 0,3 см/0,12 инчи.● €ПРЕДНОСТИ€Водоотпорен, анти-отсјај, лесен за чистење и не бледнее. - Креативен, едноставен и стилски дизајн. Претходно дупчат дупки за лесна суспензија, идеални за повеќекратна употреба. [ + ] ние СМЕ АМЕРИКАНСКА КОМПАНИЈА СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА ЗА ДИЗАЈНИРАЊЕ ЗНАЦИ/ДЕКОРАЦИЈА на WALLИДОВИ q Прекрасни дела што можат Да се закачат во куќи, спални соби, бањи, канцеларии, постери во барови, клубови, кина, работилници, гаражи, кујни, продавници, дворови, ресторани, патишта, јавни места или домови.● Quality SERVICE q брзо Се Испраќа во рок од 1 до 2 дена. Ако ви треба прилагодување, ве молиме испратете е-пошта за да не контактирате! 100% задоволителна услуга! Ретро Метал Калај Знак 1973 Хорор Филм Постер Филм Калај Знак Ѕид Дома Ѕид Уметност Метал Калај Знак, Пештера,Бар,Клуб, Дома Ѕид Уметност Метал Калај Знак 8х12 инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ