• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хартија Партија Банери, Сребрена Точка Сјајот, Венци Пакет, Нозете Долги

Хартија Партија Банери, Сребрена Точка Сјајот, Венци Пакет, Нозете Долги

 
DEN 285.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Пенливи Сјајни Украси!Џем Хартија® Венци Со Сребрени Точки се совршен начин да го привлечете вниманието на вашиот гостин на забавата! Без разлика дали станува збор за забавна роденденска забава или забава во фанки стил што е експлозија од минатото, овие светкави висечки венци ќе ви помогнат да создадете совршена атмосфера на забава. Секое пакување доаѓа со 6 висококвалитетни венци кои имаат 13 светло-црвени точки со сјајна завршница предна и сјајна завршна подлога. Нашите венци со точки се со должина од 7 стапки и секоја точка има дијаметар од 2,5 инчи. Сите точки се држат заедно со силна низа со низок профил што нема да го одвлече вниманието од големината на овие точки! Детали Боја : Должина На Сребрена Венец : 7 Стапки Дијаметар На Точки : 2,5 инчи Количина : 6 Висечки Венци Блескави Венци со Сребрени Точки. Големина На Венец : 7 Стапки Долги Точки Големина : 2 1/2 Инчен Дијаметар. Количина : 6 Висечки Венци по Пакување. Нашите Сјајни Венци со сребрени Точки се нанижани со низок профил, секоја точка има сјајна завршница на предното лице со сјајна завршница на задната страна, вертикално, хоризонтално, тоа е вашиот повик!. Оваа венец е совршена за додавање на прскање на боја и елеганција на украсите за вашиот следен настан, без разлика дали станува збор за голема забава или лежерен собир, Сјајните Венци на ЏЕМ го покриваат вашиот декор!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ