• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ноќта На Вештерките Експрес Возрасни Шарени Кловн Комбинезони Костим-Големина Голем

Ноќта На Вештерките Експрес Возрасни Шарени Кловн Комбинезони Костим-Големина Голем

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Станете забавен љубовен кловн со додавање на овие привлечни комбинезони во вашата облека. Вклучува повеќебојни комбинезони со голем дизајн на копчиња и прикачени трегери. Упатства за нега : Рачно измијте ја ладната вода со благ сапун. Падне сува ниска. За најдобри резултати висат или лежат рамно за да се исушат. Удобно и лабаво вклопување. Одлично за циркуски настани. 100% полиестер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ