• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вокер Производи 15739б Карбуратор Поправка Комплет Одговара избери: 1979-МАЗДА Б2000, 1981 - ФОРД КУРИР

Вокер Производи 15739б Карбуратор Поправка Комплет Одговара избери: 1979-МАЗДА Б2000, 1981 - ФОРД КУРИР

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекциите На карбураторот вокер имаат најкомплетна содржина и најквалитетни компоненти кои ги исполнуваат или надминуваат оригиналните спецификации на опремата. Комплет За Поправка на карбуратор Одговара Изберете : 1980-1984 МАЗДА Б2000 4 Цил 2 Л 1981-1982 ФОРД КУРИР 4 Цил 2 Л 1979 МАЗДА Б2000 4 Цил 2.1 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ