• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ступел Индустрии Југозападен Гроздобер Коњски Коњски Портрет Ѕидна Плоча Од Џејкоб Грин

Ступел Индустрии Југозападен Гроздобер Коњски Коњски Портрет Ѕидна Плоча Од Џејкоб Грин

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 13 х 0,5 х 19 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард. Нашите ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн Од Џејкоб Грин.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ