• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствени панели за договори во спална соба водоотпорна затемнување на завесите светло мудрец 52 wx95 l

Единствени панели за договори во спална соба водоотпорна затемнување на завесите светло мудрец 52 wx95 l

 
DEN 380.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите 100% завеси за затемнување се направени од полиестерска ткаенина, и воведовме дополнителен степен на филмот TPU во задниот дел на него, што им дава можност на нашите завеси да биде водоотпорна. Завесите на фармерките се широко во применети опсези, совршени и за затворени и за надворешни простори, како што се спални соби, дневни соби, патишта, предни тремови, кабани, легии и многу повеќе. Уникатните договори завеси се исто така погодни за луѓе кои живеат во зафатени населби. 8 -те громи од никел (1,6 инчи во дијаметар) постојат на горниот дел од прозорецот завеси, што ви дава леснотија при инсталирање и измазнување на слајдот. За да го задржиме убавото чувство на драпи, додаваме мало парче железо на дното на нашата соба затемнувајќи ги завесите. Секој може да ја избере применливата завеса за вашиот прозорец бидејќи нудиме 5 бои и 7 големини. Големини : 42 "w x 63 " l/ 42 "w x 84 " l/ 52 "w x 63 " l/ 52 "w x 72 " l/ 52 "w x 84 " L/ 52 "W x 95 " L/ 52 "W x 108 " l. Единствени поволни цени 2 панели во спална соба водоотпорен 100% затемнување завеси материјал : полиестер. Вклучен пакет : 2 панели на завеси за затемнување. 8 Громи на никел (1,6 инчи во дијаметар) постојат на горниот дел од оваа завеса, лесен за инсталирање и мазно за да се лизне. Добар квалитет од 100% блокирање на светлина и водоотпорен ги носи завесите широко користени во вашата куќа. На дното на нашиот производ има мало парче железо, што ќе го задржи добро виси со убавината.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ