• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
2. Кт Зрачен Исечен Црвен Креиран Рубин Обетки Со Обетки ВО 14к Жолто Злато

2. Кт Зрачен Исечен Црвен Креиран Рубин Обетки Со Обетки ВО 14к Жолто Злато

 
DEN 1599.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Глам до вашиот изглед со Овие 14k Жолто Злато создаде Рубин обетки обетка. Овие обетки од Црвен Рубин се соодветни за специјални прилики или во секое време кога сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставување на наклон, овие Сјајни исечени Рубини обетки се деликатно изработени Во Жолто Злато. Металот Од 14к Жолто Злато нуди безвременски изглед кој ќе ги надополни сите тонови на кожата. Овие обетки за жени прават прекрасен подарок. 2.57 Кт Зрачење Сече Црвено Создаде Рубин Обетки Обетка ВО 14к Жолто Злато 2.57 кт вкупна тежина Рубин. Зрачен пресек Создаде Рубин. Обетки со обетки поставени ВО 14к Жолто Злато. Црвена боја скапоцен камен. Јули раѓање камен. Скапоцените камења се 7 х 5мм со Поставување На Наклон. Обетките вклучуваат подлоги и кутија за подароци со потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ