• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јордаче Мали Девојчиња Тексас Џегингс

Јордаче Мали Девојчиња Тексас Џегингс

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Повлекувањето На Џегинг на јордаче брзо ќе стане нејзин омилен панталон! Изгледот на панталоните во комбинација со удобноста на нозете со џебови и јамки за појас за да се комплетира изгледот. Лесен стил на повлекување. Двојни вештачки предни џебови; двојни задни џебови за лепенки. Појас јамки. Супер удобност на истегнување. Опремени преку отворање на бутот и нозете. 65% Памук/33% Полиестер/2% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Тексас Џегинг за Мали Девојчиња од Јордаче.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ