• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лексела Хром 3 - Светло Ѕид Сканце

Лексела Хром 3 - Светло Ѕид Сканце

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Модерен и елегантен инспириран 3-лесен светилник. Ова парче за монтирање на ѕид се фали Со Сјајна хромирана завршница. Секоја светилка има карактеристика на конусна форма меѓусебно поврзана со линеарна лента прикачена на задната плоча. Карактеристики : Тип На Осветлување : Ѕид Sconce Fixture Финиш : Бронзен Сенка Материјал : Боја На Метал : Chromeseting : Внатрешен Број На Светла : Три (3)Тип На Сијалица : 60-W E26 (не е вклучен)Цврсти Димензии : Севкупно : L 31 x W 12 x H 12 инчи Лексела Хром 3 - Светло Ѕид Sconce.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ