• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Динан Слободен Проток нерѓосувачки Челик издувни гасови w Црни Совети-Бмв Мини Купер С Вратата 2017-2014

Динан Слободен Проток нерѓосувачки Челик издувни гасови w Црни Совети-Бмв Мини Купер С Вратата 2017-2014

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нерѓосувачки Челик - Црни Совети-3-Врата-Ф56;инженерите На Динан го дизајнираа овој издув за да го подобрат протокот на издувните гасови со намалување на задниот притисок, што резултираше со зголемена излезна моќност и одличен спортски звук што е цивилизиран кога сакате да биде, и пријатно агресивен при тешко забрзување. Како И Сите Издувни Гасови На Динан, Издувните Оски Со Слободен Проток На Динан-Назад Се дизајнирани за борба против беспилотното летало со ниски ВРТЕЖИ во МИНУТА, така што кабината на возилото е сеуште интимна и не се удави во претерано гласен тон.Системот е изграден со леснотија на ум и користи едноставна инсталација на завртки со вклучен хардвер за монтирање. Изработен е од нерѓосувачки челик 100% 16 мерач 304 и ќе се спротивстави на корозијата во годините што доаѓаат. Дизајнот се одликува со двојни 90 мм керамички црни и ласерски врежани совети за издувни гасови за вкусен изглед со високи перформанси што дава максимално зголемување на перформансите од 4 коњски сили и 4 стапки-килограми вртежен момент.ЗАБЕЛЕШКА : системот за издувни гасови се нуди само со црни врвови бидејќи еден од советите е нефункционален и би довел до промена на бојата што не одговара со текот на времето доколку се користат полирани врвови.; Макс Добивки : +4 КС @ 5000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА, +4 ФУНТИ @ 5000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Близнак 90мм (3.5") нерѓосувачки челик црна керамички обложени и ласерски врежани издувни совети. 100% 304 нерѓосувачки челик изградба. Директно преку цевки од 2,5 инчи. Пријатно погласен, поспортски звук. 7 фунти тежина заштеди во текот на акции. Лесна инсталација на завртки со вклучен хардвер за монтирање. Одговара Изберете : 2014-2021 МИНИ КУПЕР И повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ