• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сохо Флола Апстрактни Волна Површина Килим, Мулти, 7'6 9'6

Сохо Флола Апстрактни Волна Површина Килим, Мулти, 7'6 9'6

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Рака Тафтувана Во Индија. Метро-Шик Преодна Област Килими.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ