• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Челзи Гроздобер Петел Волна Површина Килим, Мудрец, 5'6 5'6 Круг

Челзи Гроздобер Петел Волна Површина Килим, Мудрец, 5'6 5'6 Круг

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Рака Закачена Во Кина. Боја : Мудрец.Челзи Килим Колекција. Висина на купот : 0,25 инчи. Американа Област Килими. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Направено од 100% чист девствен куп волна за меко чувство и софистициран изглед што го збогатува карактерот на домашниот декор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ