• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гербер Бебе И Мали Девојчиња Премиум Хеланки, 3-Пакет

Гербер Бебе И Мали Девојчиња Премиум Хеланки, 3-Пакет

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Резервирајте бебешки панталони со нашиот три-пакет гербер бебешки панталони за нозе. Секој пар бебешки панталони е направен со мека памучна мешана ткаенина, така што тие се нежни и топли за чувствителната кожа на вашето малечко. Нашите најважни работи се независно сертифицирани СО СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Нашите удобни бебешки панталони имаат нежен еластичен појас за лесно вклучување и исклучување. Панталоните се цврсти бои, идеални ЗА самостојни проекти за прилагодување. Овој пакет содржи еден пар розови панталони, еден пар црни панталони и еден пар сиви панталони. Гербер Бебе И Мали Девојчиња Премиум Хеланки, 3-Пакет, (Новороденче - 5Т). Вклучува три пара хеланки. Совршен за мешање и совпаѓање! Спарете Се Со Боди, кошули, чорапи и други додатоци. Се одликува со нежен еластичен појас за целодневна удобност на стомакот на вашето малечко. Еден пар розова, еден црн, еден сив. Направено со супер мека памучна/спандекс ткаенина што вашето дете ќе ја обожава. Оеко-Текс Сертификациски Број : СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС #17.ХЕТ.25077 хоенштајн HTTI www.оеко - /стандардно100. Машинско перење / сушење. Гербер Бебе И Мали Девојчиња Премиум Хеланки, 3-Пакет, (Новороденче - 5Т).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ