• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Суета Саем Зрачење Колекција Женски Грб Мазнење Долна Жица Градник, Стил 3476571

Суета Саем Зрачење Колекција Женски Грб Мазнење Долна Жица Градник, Стил 3476571

 
DEN 271.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувствувајте се самоуверено и удобно цел ден во Суетата Саем Зрачна Колекција 2-Слојте Назад Мазнење Долна Жица Градник. Се одликува со 4-насочна растеглива ткаенина која ги измазнува страните и грбот за совршена силуета. Широкиот дизајн на грбот со 2 слоја нуди целосна покриеност што е лесна за врвно измазнување и удобност. Чашите се дизајнирани со мека, 2-слојна скромна постава која се протега додека дава голема поддршка без додавање волумен. Дизајниран со широки, удобни предни ремени за прилагодување што остануваат на место. Иновативниот дизајн на предниот центар се витка и се движи со вас за поудобно вклопување. Добивате елегантен и полиран изглед секој пат кога ќе го лизнете. Ќе ви се допадне Суетата Саем Зрачна Колекција, 2-Слоја Назад Измазнување Долна Жица Градник. Моделот носи големина 38С. Женски Градник Со Долна Жица. Целосна покриеност, флексибилен грб за измазнување и удобност. 2-слојте со мека внатрешна обвивка за удобност и скромност. Широките, удобни предни ремени за прилагодување остануваат на своето место. Централно-предниот дизајн овозможува слобода на движење. Затворање на куки и очи : 3 куки високи со 3 поставки за прилагодување за големини 38-42С, 38Д, 36дд4 куки високи со 3 поставки за прилагодување за големини 44С, 40-44Д, 38-44ДД, 40-44ДДД. 78% Најлон, 22% Спандекс, Ексклузивно За Декорација. Увезени. Инструкции За Нега На Ткаенина : Машина За Перење. 3476571. Суета Саем Зрачна Колекција Женска Целосна Фигура 2-Слајд Назад Мазнење Долна Жица Градник, Стил 3476571.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ