• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Динамички 604-31093D Dfc Геоспек Обложени Ротор

Динамички 604-31093D Dfc Геоспек Обложени Ротор

 
DEN 1839.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Компанијата за Динамичко Триење диск сопирачка ротор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме диск сопирачка роторот за речиси секој автомобил на патот денес. Роторот на диск сопирачката на Компанијата за динамичко Триење е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Динамичен 604-31093 D Dfc Геоспек Обложени Ротор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ