• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Канцеларија Партиција Соба Делител Ѕид 89 72.8 3-Панел Канцеларија Делител Греј

Канцеларија Партиција Соба Делител Ѕид 89 72.8 3-Панел Канцеларија Делител Греј

 
DEN 959.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Универзални Тркала што се заклучуваат : овој ѕиден делител е опремен со осум универзални тркала за практично движење. Преклопување Од 360 Степени : секој панел на просторијата за разделување е поврзан со пластични токи, што го прави преклоплив од 360 степени за заштеда на простор.Опис На Производот. Монтирање : Самостојно. 1 х 3-Панел Канцеларија Партиција. Модел : RD3*3. Повеќе групи на екрани може да се комбинираат во различни форми за поголема просторија. Ткаенините за преграда се поврзани со издржливи токи, дозволено е лесно да се свртат во која било насока или да се преклопат за да се приспособат на која било големина на просторијата флексибилно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ