• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нурисон Алоха Внатрешна Надворешна Црвена Боја 7'10 10'6 Област Килим

Нурисон Алоха Внатрешна Надворешна Црвена Боја 7'10 10'6 Област Килим

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа сончева и сензационална колекција на рамно ткаени теписи на отворено е убава, практична и совршена за области со голем сообраќај. Со својот привлечен асортиман на класични и современи дизајни, примамливи палети на бои и прекрасни текстури, овие повеќенаменски килими ќе си дозволат воздух со едноставна софистицираност во секоја средина. Убава и разиграна шема на лози за лизгање навистина го вклучува шармот кога е претставен во светло црвена и беж боја. Овој тепих на отворено со висока ниска текстура ќе донесе свеж и прекрасен талент во вашиот двор, трем или палуба. Машина изработена од полипропилен за лесно чистење : едноставно црево-исплакнете и исушете го воздухот. Машина изработена од издржлив полипропилен за лесно чистење : едноставно исплакнете со црево и исушете го воздухот. Рамно ткаење со подигнати, исечени обрасци за пријатно текстурирано чувство. Идеален за области со голем сообраќај, како што е вашата дневна соба, или надворешни простори, вклучувајќи го вашиот двор, трем или палуба. Килим рампа препорачува. Боите може да варираат во изгледот од сончева светлина до внатрешно осветлување. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ