• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
3р Студио Ѕид Уметност Дрво И Метал Благодарно Срце

3р Студио Ѕид Уметност Дрво И Метал Благодарно Срце

 
DEN 3007.36

Количина на стоки
Достапно на барање

3р Студија Благодарен Декор Од Дрво И Метален Ѕид Од Срце е потсетник секогаш да бидете благодарни со неговиот сладок дизајн на типографија отпечатен на рустикално дрво. Металните акценти на секој крај му носат на овој ѕиден декор индустриски допир, а зборовите благодарно срце му даваат на парчето сентиментално присуство. Димензии : 36w x 0.25 D x 7.5 H во. За внатрешна употреба. Благодарен дизајн на типографија на срцето. Ѕидна уметност изработена од метал и дрво. Пристигнува подготвен да висат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ