• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стратон Домашен Декор 32 25 Бохо Правоаголен Квин Заоблен Огледало На Ѕидот На Каменот, Злато

Стратон Домашен Декор 32 25 Бохо Правоаголен Квин Заоблен Огледало На Ѕидот На Каменот, Злато

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Освен што додаваат осветленост во вашата соба, ѕидните огледала додаваат и допир на стил на секое празно место на вашиот ѕид. Ако барате да ја удвоите привлечноста на вашиот простор за живеење, нашето огледало на ѕидот бохо е совршено парче изјава за да ја завршите работата. Гледајте како вашата соба оживува Со Домашниот Декор Стратон 32" х 25 " Бохо Правоаголен Квин Заоблен Огледало На Ѕидот На Каменот. Истакнувајќи големо огледално лице, ова парче се граничи со заоблена рамка од наметка со обоена мат златна завршница. Рамката има заоблени агли на горниот и квадратниот агол на дното. Закачете го ова огледало на кој било ѕид или ставете го на врвот на каминот за да го трансформирате просторот над вашиот камин. Надградете го вашиот дом веднаш и додајте го ова прекрасно парче во вашата кошничка сега. Стратон Домашен Декор 32" х 25 " Бохо Правоаголен Квин Заоблен Огледало На Ѕидот На Каменот, Злато. Мери 32 "В х 1,13" Д х 25 " Х. Тежи 9,46 фунти. Димензиите на пакетот се 33,86" W x 3,35" D x 27,56 " H. не е потребно склопување. Изработени од метал и стакло. Мат златна завршница. Лесно се вклопува и се вклопува со боемски стил на домашен декор. Доаѓа подготвен за закачување со помош на приложените закачалки за клучалки на задната страна, дополнителен висечки хардвер не е вклучен. Избришете ја со мека, влажна крпа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ