• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дураго 295-Оска Лого И Центар Собранието

Дураго 295-Оска Лого И Центар Собранието

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дураго има богата историја во производството на резервни автомобилски производи. Компанијата е основана пред повеќе од 45 години и низ годините разви разновидна понуда на производи. Замената на истрошените склопови на центар со Склопови На Премиум Центар Дураго ќе го намали триењето и ќе ја подобри економичноста на горивото. Ние ги користиме најквалитетните компоненти за да ја собереме секоја единица на центар. Нашите Склопови На Центри се 100% тестирани за да се осигураат дека секоја единица ги исполнува нашите високи стандарди. Сите Склопови На Центарот Дураго се гордо произведени според водечките стандарди за квалитет во индустријата И ги исполнуваат ИСО/ТС 16949 : 2002. Дураго 295-15106 Оска Лого и Центар Собранието.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ