• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лак За Зајакнување На Завист За Нокти, Бања Со Меурчиња, 0. Фл Оз

Лак За Зајакнување На Завист За Нокти, Бања Со Меурчиња, 0. Фл Оз

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Со Завист На Ноктите, вашите нокти можат да бидат потешки, подолги и посилни - убаво! Слабите, оштетени нокти не одговараат НА Опи ЗАВИСТ ЗА НОКТИ ЗАЈАКНУВАЧ на НОКТИ! Благодарение на додадениот калциум и протеини, ОПИ ТРЕТМАНИТЕ за Завист на Ноктите за Нокти градат нокти подготвени за маникир кои се потешки, подолги и посилни од кога било досега. ГИ ЗАЈАКНУВА ПРИРОДНИТЕ НОКТИ со хидролизиран, протеин од пченица и ЗАЈАКНУВАЧ на калциум ЗА нокти со додаден калциум и протеини за да изгради нокти подготвени за маникир, кои се потешки, подолги и посилни од кога било досега Слабите, оштетени нокти не одговараат НА Опи-Завист За Зајакнување на Ноктите!Подгответе се на вашите нокти да им завидуваат СИТЕ ОПИ ЗАВИСТ ЗА Нокти ТРЕТМАН НА НОКТИ СО нијанса на сенка За Бања Со Меурчиња сите производи ЗА Завист НА НОКТИТЕ ОПИ може Да се користат како самостоен третман или како основен слој за лак алтернативната линија ЗА Завист на НОКТИТЕ ОПИ нуди НАСОЧЕНИ ТРЕТМАНИ ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА НОКТИТЕ Со различни ефективни формули Награди : Награди За Убавина Во Стилот На Сандеј Тајмс 2015 и Награди За Најдобра Убавина 2015 Ако овој ПРОИЗВОД ЗА нокти ОПИ е една од вашите фаворити, Запишете се во претплатете се и зачувајте, така што никогаш НЕ ИСТЕКУВАТЕ ОПИ ЛАК ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА НОКТИТЕ, Бања Со Меурчиња, 0,5 Fl Oz : ги зајакнува И стврднува слабите И оштетени нокти.Опи ЗАЈАКНУВАЧ На Ноктите Завист За слаби, оштетени нокти е достапен во три омилени класични ОПИ нијанси плус една нова ексклузивна нијанса за да додадете нијанса на боја на ноктите додека ги зајакнувате. Сите производи За Завист на Ноктите може да се користат како самостоен третман или како алтернатива на основниот слој. Како Да Аплицирате : ова може да се користи како самостоен третман или како алтернатива на основниот слој под вашиот омилен лак.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ