• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Котонел Ултра Чистачка Двојна Ролна Тоалетна Хартија, Силно Ткиво За Капење

Котонел Ултра Чистачка Двојна Ролна Тоалетна Хартија, Силно Ткиво За Капење

 
DEN 335.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Тоалетна Хартија За Ултра Чистење од Памук е 3 пати посилна 170 листови по ролна; 24 двојни ролни = 48 редовни ролни*. 3x посилен и подебел, 2x повеќе абсорбента по лист наспроти водечката марка на вредност. Силна, 1-слој тоалетна хартија. Чистење текстурата на брадавиците отстранува повеќе одеднаш по лист наспроти водечкиот национален бренд за вредност. Биоразградливо ткиво за капење-безбедно за затнување, безбедно за канализација, септичко-безбедно. Направени со вода и обновливи растителни влакна. Одржливо Извори од одговорно управувани шуми. Спарете Со Памучни Марамчиња За освежување чисто-хипоалергично и 100% испирање. Пакувањето може да варира од прикажаните слики. Тоалетна Хартија И Марамчиња Што Можат Да Се Исплакнат = Освежувачки Чист. Едноставно Направено Со Вода И Обновливи Влакна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ