• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јама Шеф Вертикална Пушач Дигитални Серија 2. цу фт

Јама Шеф Вертикална Пушач Дигитални Серија 2. цу фт

 
DEN 6079.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Јама шеф вертикалните електрични пушачи носат иновации во пушењето во дворот. Контролирајте ја вашата температура на пушачот дигитално со на нашата контролна табла со КОПЧИЊА со LED отчитување. Вклучува сонда за месо за следење на внатрешната температура на месото и зеленчукот. Нашиот редизајниран долен елемент за обвивка им овозможува на корисниците да го зголемат чадот, но и да ги намалат температурите на пушење. Работниот температурен опсег е 100 400. Високата поставка им овозможува и на корисниците да печат пица, колачиња и зеленчук. Дигитален контролен панел СО КОПЧЕ СО ЛЕР читање. Месо сонда w / ПРЕДВОДЕНА читање. Вклучува три лавици за готвење обложени со порцелан, 515 квадратни метри во областа за готвење. Двоен ѕид изградба со ќебе изолација. Елемент за завиткување за пониски температури за пушење. Временски опсег 100-400 степени. Голем прозорец за гледање со висока температура печат. Четири тркалачки тркалца. Надворешен пристап до тава за дрвени чипови и тава за маснотии.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ