• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вејверли Гроздобер Лу Воздушен Бакнеж Магла Област Килим Од Нурисон

Вејверли Гроздобер Лу Воздушен Бакнеж Магла Област Килим Од Нурисон

 
DEN 1904.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекцијата на винтиџ Лукс од областа Нурисон сигурно ќе му даде лесен елан и на традиционалните и на современите ентериери. Фантастично фабрикувани за извонредна текстура и убаво да одат на далечина, овие извонредни килими се убави колку што се практични. Овој инспириран дизајн На Дамаск е сигурен начин за проткаување на секој ентериер со опуштена префинетост. Фантастично текстура и стручно фабрикувани за траен квалитет. Овој Вејверли гроздобер лукс област килим Од Нурисон се вклопува без напор во секоја соба декор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ