• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатен Разбој Портланд Килим Сина Слонова Коска 6' 1 9 ' Правоаголник Медалјон Фарма Совршена За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Портланд Килим Сина Слонова Коска 6' 1 9 ' Правоаголник Медалјон Фарма Совршена За Дневна Соба Кревет Трпезарија

 
DEN 677.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Смирете се со смирувачките дизајни на Колекцијата Портланд. Со суптилни геометриски обрасци и неутрални сиви и сини палети на бои, Колекцијата Портланд предизвикува софистицираност и дождливи денови каде што само сакате да се чувствувате пријатно дома. Во меѓувреме, нискиот куп го прави совршен за области со голем сообраќај како дневната соба. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, не пролева и лесно се чисти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ