• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стандарден Сензор За Температура На Оптоварување Ц Сонце

Стандарден Сензор За Температура На Оптоварување Ц Сонце

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Стандардни Моторни Производи C32004 Сензор За Температура На Оптоварување На Сонцето Стандард C32004 фотоелектричен сензор за амбиентално светло прецизно ја мери светлината и ги прилагодува позадинските осветлувања на екранот на инструментот за да обезбеди лесна видливост на инструментот. Замена со директно вклопување за леснотија на инсталација. Опширно тестирани според спецификациите НА ОЕ за да се обезбедат супериорни перформанси и долг работен век. Сите делови На Techsmart ' ® ги исполнуваат или надминуваат перформансите НА OE, обезбедувајќи му на денешниот техничар квалитетни делови потребни за да се заврши работата правилно, за прв пат. Сензор За Оптоварување На Сонцето.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ