• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сафлуидовер Злато Голема Кука Храна За Птици 25 фунти Висока Хигинс Премиум Храна За Домашни Миленици

Сафлуидовер Злато Голема Кука Храна За Птици 25 фунти Висока Хигинс Премиум Храна За Домашни Миленици

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

За ажурирани, точни податоци за земјата на потекло, се препорачува да се потпрете на пакувањето на производот или информациите за производителот. ХИГИНС МИЛЕНИЧИЊА ХРАНА ШАФРАН ЗЛАТО ПРИРОДЕН ПАПАГАЛ 25 LB25 LB хигинс премиум шафран базирани, збогатена семе исхрана. Златото Од шафран е прекрасен начин да се осигурате дека вашето домашно милениче ќе добие хранлива исхрана без семки од сончоглед. Специјално формулиран со сите потребни витамини и минерали, како хигинс најдобро продаваниот Холандија Вита Семе. За разлика од другите диети базирани на шафран, Златото Од Шафран За Мали до Средни Куки Е шарено и привлечно што има моркови, суво грозје, кокос, ананас и парчиња папаја, бадеми, ореви и индиски ореви. Ниту една друга збогатена диета базирана на шафран не може да се спореди! Сафлуидовер Злато Голема Кука Храна За Птици 25 фунти Хиг25131 Хигинс Премиум Храна За Домашни Миленици.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ