• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Богатствата На Каролина Капучин Црвен Гулаб Зелен Пар Држачи За Тенџере

Богатствата На Каролина Капучин Црвен Гулаб Зелен Пар Држачи За Тенџере

 
DEN 366.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ