• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ризи Килими Белви Област Килим БВ Каки Свитоци Светилки

Ризи Килими Белви Област Килим БВ Каки Свитоци Светилки

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекција : Белви Килими Стил : Белви Килими : БВ3978 Каки Спецификации : Синтетичкиоригин : Направено Во Индијаоваа разновидна колекција го опфаќа дизајнерскиот спектар од основни геометриски до ултра модерни апстракти. Колекцијата Белви е моќна од 100% полипропилен поставен на топлина. Овој прифатлив избор е издржлив и лесен за чистење без да се откаже од удобноста на ултра густиот куп и стилот на моден напред. Нијанси на беж, сина и каки во боја. 100% топлина-сет полипропилен. Моќ-демне двојно посочи ткаенина.43-во. висина на купот. Изберете од достапните опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ