• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жетва Кралот Поле Про Фронт Ф-11-Е Гума

Жетва Кралот Поле Про Фронт Ф-11-Е Гума

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Жетвата Кралот Поле Про Фронт Ф-3 е земјоделска гума која е наменета за употреба на предниот дел на тракторите. Широк отпечаток става повеќе гума на земја за конзистентно влечење, А полето Про фронт ф-3 широки жлебови во Форма На З отстранете ја водата од гумата за подобро ракување во влажни услови. Жетва Кралот Поле Про Фронт Ф3.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ