• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи 16 16 Пенелопе Цветни Геометриски Отворено Перница, Виолетова

Едноставно Дејзи 16 16 Пенелопе Цветни Геометриски Отворено Перница, Виолетова

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Украсете ги и персонализирајте ги вашите надворешни простори со перници Од Колекцијата Едноставно Маргаритки Надворешни Перници. Ткаенината отпорна на временски услови и уникатниот стил ќе го подобрат вашиот надворешен простор за живеење. Едноставно Дејзи 16 "х 16" Пенелопе Цветни Геометриски Отворено Перница : 16 "х 16" отворено декоративни перница. Материјал : полиестер. Пополнете содржина : лажна надолу. Хипоалергично. Зашиено затворање. Лесно за чистење. Дел Од Едноставно Маргаритка Надворешна Перница Колекција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ