• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
- Б Заварување Оригинално Лепило Професионална Големина Оз, Темно Сива

- Б Заварување Оригинално Лепило Професионална Големина Оз, Темно Сива

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите канцелариски производи за снабдување и додатоци се дизајнирани за остроумните луѓе кои ги ценат производите со висок калибар кои го подобруваат изгледот на нивната вредност. Нашите производи комуницираат со сите корисници дека ги цениме супериорните производи за управување со квалитетот. Знаеме дека иновациите го поттикнуваат успехот и квалитетот на производот се од суштинско значење. Нашите производи совршено ќе одговараат за сите официјални намени со висок стандарден квалитет.Карактеристики за силни постојани поправки на автомобилски, водовод, морски, занаети и други проектиможе да се формираат, дупчат, мелат, прислушуваат, обработуваат, полнат, изшкуркаат и бојадисуваат останува податлив 30 минути по мешањето, се поставува за 4-6 часа и целосно се лекува за 15-24 часа силен и нетоксичен откако ќе се постави и отпорен на температура до 550fspecectionsweight : 0.2 фунти - sku : achr110580 обезбедува силни, трајни поправки на метални и повеќе површини. Измешано во сооднос 1 : 1, формира трајна врска и може да се обликува, прислушува, поднесува, бруси и дупчи по стврднувањето. Цврстина на истегнување од 5020 PSI и се поставува на тврда врска преку ноќ, може да издржи температури до 550 QF кога е целосно излечен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ