• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Возење На Играчка, Возење На Шаване Автомобил одy

Возење На Играчка, Возење На Шаване Автомобил одy

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Скутерот За Бебиња За Мали Деца Од Лил Рајдер е одличен начин да ги одржувате децата активни и забавни, во затворени простории и надвор. Возењето со мали деца на играчки од Возачот На Лил е безбедно и лесно за ракување, без брзини, педали или батерии за мазна, тивка и забавна активност за вашето дете. Изграден од издржлива пластика, овој автомобил за туркање за мали деца ќе обезбеди милји уживање за деца на возраст од 3 и повеќе години. Возење СО АВТОМОБИЛ - Децата можат едноставно да се извртуваат, мрдаат и да одат во овој автомобил за мали деца кој нема брзини, батерии или педали за мазна, тивка и забавна активност во текот на целата година. РАЗВИВА МОТОРНИ ВЕШТИНИ - ова возење на играчки автомобил ќе му помогне на вашето дете да развие и рафинира бруто моторни вештини како балансирање, координација и управување, истовремено охрабрувајќи ги да бидат активни и независни. ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА ИГРАЧКА - целата потреба на вашето дете е мазна, рамна површина како линолеум, бетон, асфалт или плочка со часови игра на отворено или внатрешно (забелешка : децата возат на автомобил што не се препорачува за дрвени подови). БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВО-Сите Возачи На Лил на автомобили се тестирани за безбедност, без забранети фталати и обезбедуваат здрави вежби и многу забава (се препорачува на возраст од 3 и повеќе години; употреба под директен надзор на возрасни). МАТЕРИЈАЛИ-Пластика. ДИМЕНЗИИ - (Л) 30 "х (Ш) 13,5 " х (Ч) 16"; Капацитет На Тежина : 110 фунти. БОЈА-Сина и Портокалова.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ