• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Интегра, ИТА30080, Пенкало Со Ролери Што Се Повлекуваат Со Метален Клип, Десетина

Интегра, ИТА30080, Пенкало Со Ролери Што Се Повлекуваат Со Метален Клип, Десетина

 
DEN 270.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Пенкалото со ролери што се повлекува обезбедува трајно мастило отпорно на вода. Барел има удобен гумен зафат и цврст метален џебен клип. Гелот за ролери не се полни. Интегра Се Повлекува Ролери Гел Пенкало Со Метални Клип, 12 / Десетина (Количина) Мазна тече гел мастило нуди напор искуство за пишување. Удобниот гумен зафат помага да се минимизира заморот на рацете при продолжена употреба. Чистото буре го одржува снабдувањето со мастило видливо за да спречи неочекувано истекување. Формулата отпорна на вода спречува размачкување за трајни резултати. Совршен за деловни професионалци, студенти, наставници и многу повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ