• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудовиште Моќ Штит XL 540J Пренапони Заштитник Излез Екстендер & Магнетни Центар Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Приклучоци, USB-А Пристаништа, Бела

Чудовиште Моќ Штит XL 540J Пренапони Заштитник Излез Екстендер & Магнетни Центар Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Приклучоци, USB-А Пристаништа,

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Чудовиште Штит ЗА Напојување XL 540 J Излезен Излезен Продолжувач заштитникот за пренапони на излезот вклучува (4) приклучоци за ЗАЗЕМЈУВАЊЕ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и (2) USB-пристаништа со вкупно 3,4. Нашиот заштитник за пренапони со USB порти, исто така, има кабел со најлон плетенка од 6 стапки што ви дава продолжување и должина што ви се потребни за да ги напојувате уредите веднаш на дофат на раката. Плус, приклучокот со низок профил овозможува штитот За Напојување На Чудовиштето лесно да се вклучи во штекер зад мебелот како кауч или кревет. Чудовиште Моќ Штит XL 540 J Пренапони Заштитник Излез Extender & Магнетни Центар со 4 AC ИЗЛЕЗИ, 2 USB-А Пристаништа, Бели Клучни Карактеристики и Придобивки : 4 AC Заземјени Приклучоци приклучок во 4 AC-придвижуван уреди со користење на ЕДЕН AC излез. Сигурни USB Порти За Полнење 2 USB-пристаништата испорачуваат стабилна брзина на полнење. 540 Џул Рејтинг Апсорбира енергија за заштита на уредите. ЛЕР укажува на активна заштита. Магнетна Монтажа Магнетски монтирајте го центарот за полнење каде и да ви треба. Продолжен Кабел Од 6 СТАПКИ Екстра долг најлонски плетен кабел за неограничено полнење. Чудовиште Моќ Штит XL 540 J Пренапони Заштитник Спецификации : Моќ 6 Уреди. Џули : 540 Заштита Од Пренапони. Основани НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Места : 4. Должина На Кабел Без маса : 6 стапки. Тип На Кабел : Најлон Со Двојна Плетенка. 3.4 УСБ-А Пристаништа : 2. Силна Магнетна Монтажа. Индикаторско Светло. Приклучок со низок профил. Чудовиште Доживотна Гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ