• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Титаниум Жлеб Бранеа И Полиран Бенд

Титаниум Жлеб Бранеа И Полиран Бенд

 
DEN 1568.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток за секоја сезонаизразете се и прославете ги животите посебни моменти со нашата колекцијаедноставно парче накит во уникатно уметничко дело што може да се носи само за вас спецификации : Полиран И Четкан Метал : Титаниумпросечна Тежина : 4.42 g Size : 10ring Тип : Свадба Бендовипримарен Материјал : боја на титаниумпримарен материјал : ширина на сивата лента : 8 мм гравирање : јесизибилна : нетебелина : 2 мм - шку : qltyg6325 големина на прстенот : 10 димензии : ширина : 8мм полиран гравиран титаниум четкан жлеб **ако Сакате Дополнителни Информации во Врска со Овој Прстен или Големина, слободно контактирајте не. Нашите Пријателски Претставници За Продажба На Накит Ќе бидат повеќе од среќни да ви дадат дополнителни детали** Накит Е 40-годишен бизнис за накит лоциран во Областа За Накит во Лос Анџелес, КАЛИФОРНИЈА. Основачот на Садот За Накит е еден од најголемите трговци на големо со накит во Јужна Калифорнија со над 30 години искуство. Како резултат на тоа, клиентите На Накит гарантирано ќе ги добијат најновите и најмодерни дизајни на накит по прифатлива цена. Сите дијаманти што се користат во нашиот накит се без конфликти и 100% во согласност со Кодексот На Однесување На Кимберли. Садот за накит е посветен на обезбедување најдобар квалитет, услуга и цени на фин дијамант, скапоцен камен, бисер и сребрен накит. Сега можеме да се пофалиме со широка понуда од над 70.000 стилови на накит, почнувајќи од дијамантски столпчиња до фенси нараквици со виножито со повеќе сафири.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ