• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Цвет Флечер Цветни Граничи Волна Тркач Килим, Мудрец Слонова Коска, 2 '3 8'

Цвет Флечер Цветни Граничи Волна Тркач Килим, Мудрец Слонова Коска, 2 '3 8'

 
DEN 551.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Safavieh ЦВЕТ BLM702 W Рачно Изработени Мудрец / Слонова Коска Килимите На Колекцијата Цвет се задебелени, шарени ажурирања на класичните закачени килими. Изработена со големи рачно ткаени јамки, текстурата на цветните килими инспирира свеж пристап кон обичните ентериери во земјата. Ткаени од 100-процентна премиум волна, килимите со цветни површини внесуваат традиционален англиски чинц и блок мотиви за печатење во денешниот културен домашен декор. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Модерен И Современ Стил. Шик Цветни И Ботанички Модел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ