• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства PJH3005MAT Рождество Родено Во Витлеем Внатрешен Или Надворешен Мат 18x27, 27 L 18 W, повеќебоен

Каролини Богатства PJH3005MAT Рождество Родено Во Витлеем Внатрешен Или Надворешен Мат 18x27, 27 L 18 W, повеќебоен

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Каролини Богатства PJH3005 MAT Рождество Родено Во Витлеем Внатрешна Или Надворешна Подлога 18x27, 27 "L x 18" W, разнобојни Прославете Го Божиќниот празник со Овој божиќен украсен Вратар. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е Од Каролини Богатства Религиозна категорија на производи. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете мијалник за напојување. Не користете средство за чистење што произведува пена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ