• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бекарнли 102-Контролна Рака Со Топчест Зглоб

Бекарнли 102-Контролна Рака Со Топчест Зглоб

 
DEN 3072.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Контролната рака доаѓа со топчест спој за целосна инсталација. Челична, железна или алуминиумска конструкција за издржливост и отпорност на ' рѓа/корозија. Новиот хардвер и чаури вклучени каде што е применливо. Специфична апликација за ова возило.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ