• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудат Vpvjp-Бк 4 - Излез Стожерот Моќ Лента Помлад, Црна

Чудат Vpvjp-Бк 4 - Излез Стожерот Моќ Лента Помлад, Црна

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Напојувајте ситни места со Необичната 4-Излезна Стожерна Лента За Напојување Помлада (Црна). Тоа е како оригиналната Стожерна Лента за Напојување, но со 4 прилагодливи приклучоци наместо 6 и 2 'кабел за напојување наместо 5' ова го прави совршен за мали простори како што се студентски соби или домашна канцеларија. Чудат Vpvjp-Bk01 4 - Излез Стожерот Моќ Лента Помлад, Црна : 4 места. Флексибилни ленти за напојување се наведнуваат за да одговараат на приклучокот или адаптерот со секоја големина за да избегнат губење приклучоци. Елиминира приклучок сообраќаен метеж или блокирани места. Располага со буци адаптери од сите форми. Копче за ресетирање. 2 ' кабел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ