• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Челзи Агата Море Љубовници Волна Површина Килим, Слонова Коска, 2 '6 4'

Челзи Агата Море Љубовници Волна Површина Килим, Слонова Коска, 2 '6 4'

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Големина : 2 ' 6 "х 4'.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ