• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ди Зи Тој Серија Кабина Решетката-DZ95250TB Одговара изберете: 2007-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2007 - ГМЦ СИЕРА

Ди Зи Тој Серија Кабина Решетката-DZ95250TB Одговара изберете: 2007-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2007 - ГМЦ СИЕРА

 
DEN 1120.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Заштитете ја вашата кабина со новата Решетка За Кабини За Камиони Од Серијата Dee Zee Hex. Изработен од екструдиран алуминиум со достапност во три завршетоци, сребрена, сјајна црна и текстура црна заштита од палто во прав за да се запре ' рѓата во нејзините траги Ди Зи. Џ95250ТБ. Одговара Изберете : 2007-2022 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2007-2018,2020,2022 ГМЦ СИЕРА 2021 ГМЦ СИЕРА К1500 СЛТ 2019 ГМЦ СИЕРА К1500 ВИСОЧИНА 2007 ГМЦ НОВА СИЕРА К1500 2022 ГМЦ СИЕРА ОГРАНИЧЕНА К1500 СЛТ и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот Додаток за вклопување за проверка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ