• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бек Арнли 101-Крајот Вратоврска Прачка

Бек Арнли 101-Крајот Вратоврска Прачка

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Бек / Арнли е основана во 1914 година како Корпорација За Дистрибуција На Бек Во Њујорк од Ирвинг Бек. Првично снабдувач на делови за мотоцикли, Кога избувна првата Светска Војна, Бек склучи договор за снабдување НА Американската Армија со странични автомобили произведени во Австралија за возачи на испраќање кои обезбедија комуникации на бојното поле. По завршувањето на војната, Бек почна да го следи брзо растечкиот пазар на мотоцикли и му обезбеди каталог на делови за поправка и додатоци. Бек / Арнли 101-5051 Вратоврска Прачка Крајот Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Обложени или обложени за заштита од корозија. Топчестиот спој е претходно подмачкан. Рамниот клуч за лесен пристап овозможува користење на штекер за лесна инсталација и отстранување. Целосна топка обетка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ