• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Илуминсценти Аква Мејсон Тегла Осветлување Мирис Потопло

Илуминсценти Аква Мејсон Тегла Осветлување Мирис Потопло

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Затоплувачите на Мириси за осветлување се нашите најпродавани традиционални затоплувачи. Секој е дизајниран имајќи го предвид вашиот стил за да го нагласи вашиот домашен декор, каде што е традиционален, преоден, фарма, модерен, викендица, Скандинавски или повеќе! Ниту еден пламен не го намалува ризикот од пожари во куќата, истовремено елиминирајќи ги јаглеродните токсини, чадот и саѓите од воздухот. Ние користиме висококвалитетна керамика, порцелан, метали и стакло за да обезбедиме производ достоен за вклучената едногодишна гаранција. Овој керамички потопло има реактивна глазура, што значи дека секој потопло е уникатен. Осветлувањето со средна големина Користи сијалица ОД 15 W за нежно загревање на топењето на восокот или маслата во садот, ослободувајќи го нивниот мирис. Мекиот сјај на сијалицата за затоплување создава амбиент и мирис на запалена свеќа, без пламен, саѓи или други загадувачи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ