• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сфин Ланаи Внатрешна Надворешна Површина Тепих Двор Беж Вкрстени Кутии 3' 7 5' 6 Правоаголник

Сфин Ланаи Внатрешна Надворешна Површина Тепих Двор Беж Вкрстени Кутии 3' 7 5' 6 Правоаголник

 
DEN 1056.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Производител : Колекција На Килими Сфинкс : Стил На Килими Ланаи : Килими Ланаи : 525х5 Беж Спецификации : Синтетичкиоригин : Произведено во Египетур Новата Колекција Ланаи беше инспирирана од убавината и популарноста на природните Килими сисал. Повеќекратните ткаења и текстури во секој килим создаваат модерен, но сепак секојдневен изглед. Овие секојдневни дизајни, како и инхерентно влакната отпорни на дамки, поттикнуваат опуштена атмосфера да се дружат со семејството и пријателите без традиционалните грижи поврзани со килими од природни влакна. Карактеристики цврста полипропиленска конструкција. Дамка, почва и отпорна на бледнее во сите временски услови. Отпорен на вода и ги задржува своите бои по време на сонце. Машина-се појави за удобност и издржливост. Неутрална беж позадина со црна граница одговара на секој стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ